صنایع غذایی نیکو در مسیر بازارهای صادراتی

طعم جدید محصولات در یک بسته بندی زیبا ، ترکیب خوبی را تشکیل خواهد داد و امید است که مورد پسند مصرف کنندگان قرار گیرد.

شب گذشته جلسه ارائه راهکار برای ارتقای کیفیت محصولات کارخانه ی نیکو با حضور تیم پروژه اعزامی شرکت نیک اعتماد تجارت و مدیرعامل شرکت تولیدی نیکو در محل دفتر کارخانه برگزار شد.

مدیر پروژه نیکو گفت : از دو ماه پیش از طرف شرکت نیک اعتماد تجارت به اینجانب ماموریت داده شد تیمی بعنوان تیم پروژه نیکو تشکیل بشود تا نسبت به بررسی مشکلات و ارایه راهکار برای فروش بیشتر محصولات کارخانه ی نیکو بپردازیم.

شاهین محمودی گفت : در دو ماه گذشته تیم ما با تحقیقات میدانی ، جمع آوری اطلاعات و آنالیز دقیق علمی از ذائقه مصرف کنندگان به نتایج خوبی رسید که در این جلسه به مدیر عامل کارخانه ارائه شد.

محمودی ادامه داد : در همین ارتباط بسته بندی جدیدی با هدف فروش محصولات در بازارهای خارجی طراحی شد که مقرر شد از این پس محصولات با این بسته بندی روانه ی بازار شود.

شاهین محمودی همچنین افزود: برابر برنامه می بایست تغییرات تا پایان فروردین انجام شود و از ابتدای ماه آینده عملیات بازاریابی و فروش شروع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نیکو گفت : از دوماه گذشته که اولین جلسه با مدیرعامل شرکت نیک اعتماد تجارت گرفته شد، تا کنون ارتباط مستمر با تیم پروژه نیکو داشتیم و همین امر باعث امیدواری بیشتر ما شد.

نیک فر افزود : طراحی جدید بسته بندی بسیار زیبا و حساب شده است . همچنین محصولات کارخانه ی ما از این پس با طعم جدیدی روانه ی بازار خواهد شد.

نیک فر گفت : فکر میکنم طعم جدید محصولات در یک بسته بندی زیبا ، ترکیب خوبی را تشکیل خواهد داد و امیدوارم مورد پسند مصرف کنندگان قرار گیرد.

پیش از این مدیرعامل شرکت نیک اعتماد تجارت اعلام کرده بود که دست همه ی تولید کنندگان و بازرگانان را به گرمی می فشارد.